اسنودن تماشاگران را میخکوب کرد

به گزارش وبلاگ آنها، وب سایت آی سینما: فیلم سیاسی اسنودن (Snowden) جدیدترین ساخته الیور استون که با بازی جوزف گوردن لویت در نقش ادوارد اسنودن افشاگر معروف آژانس امنیت ملی امریکا جلوی دوربین رفته، آدینه شب گذشته برای اولین بار در سطح جهانی در جشنواره فیلم تورنتو روی پرده رفت و با استقبال گرم تماشاگران روبه رو شد. بعد از نمایش تیتراژ انتهای، تماشاگران دقایقی را ایستاده به تشویق فیلم پرداختند که با تعظیم احترام آمیز استون و سایر عوامل فراوری که به روی صحنه آمده بودند، انتها یافت.

اسنودن تماشاگران را میخکوب کرد

کاملا تعیین بود که تماشاگران حاضر در سالن از تماشای آنچه دیده اند وحشت زده و مبهوت شده اند، تا جایی که مکالمات جاری در راهرو سالن نمایش همگی حول محور همدردی تماشاگران با تجربیات اسنودن بود که این روزها در تبعیدی ناخواسته در مسکو به سر می برد.

این فیلم دو ساعته تلفیقی قدرتمند از هیجان، جزییات فنی و بینش شخصی است، همچنان که تصاویر آرشیوی اخبار را به همراه بازسازی اتفاقاتی که در واقعیت اتفاق افتاده، ترکیب نموده است.

به گزارش ددلاین، قسمت عمده فیلم به پیشینه اسنودن و زمانی که به استخدام سازمان سیا درمی آید، دوران آموزش او و نبوغ درخشانش در ابداع نرم افزارهای جاسوسی برمی شود و این در حالی است که پیمانکار سابق آژانس امنیت ملی ساده دلانه خیال می کرد این برنامه ها صرفا برای یک هدف تعیین و تعریف شده مورد استفاده قرار می گیرند.

اسنودن تا کم تر از یک هفته دیگر (16 سپتامبر) توسط استودیوی اپن رود فیلمز در سینماهای سراسر ایالات متحده و کانادا روی پرده می رود.

منبع: برترین ها

به "اسنودن تماشاگران را میخکوب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسنودن تماشاگران را میخکوب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید