الهامی: چند بازیکن تراکتور در رختکن خونین بودند، تیم خوبی می سازیم

به گزارش وبلاگ آنها، مربی تیم تراکتور گفت: مطمئنم روزهای خوبی در انتظارمان است و تیم خوبی خواهیم ساخت.

الهامی: چند بازیکن تراکتور در رختکن خونین بودند، تیم خوبی می سازیم

به گزارش وبلاگ آنها از تبریز، ساکت الهامی پس از پیروزی یک بر صفر تیم تراکتور مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری گفت: شادم که بعد از اول فصل که از تراکتور جدا شدم خدا توفیق داد و دوباره به تراکتور بازگشتم. بازی سختی داشتیم و تیم ما روزهای سختی را گذرانده بود.

وی ادامه داد: بعد از بازی با ماشین سازی که به تراکتور آمدم کار سخت پیش می رفت اما بسیار با برنامه بازی کردیم و تا دقیقه 85 یک فرصت هم به حریف ندادیم. بچه ها به خواسته ما عمل کردند و فکر می کنم این برای یک یا دو روز که با آنها کار کردیم خیلی خوب است. بازیکنان نشان دادند تراکتور هنوز تراکتور است. انشاالله روزهای سخت به سرانجام می سد و تیم خوبی می سازیم. مطمئنم روزهای خوبی در انتظارمان است اما رسیدن به این روزها سخت است.

الهامی مطرح نمود: به جز 10 دقیقه سرانجامی که بچه ها به طور طبیعی عقب نشستند در سایر دقایق خوب بودیم. مقابل تیمی پیروز شدیم که پیروز شدن مقابل آن سخت است. نباید خودمان را گول بزنیم؛ ما اول راه هستیم. تیمی که می خواهد قهرمان گردد باید بیشتر کار کند. بچه ها امروز رشادت کردند. امروز بازیکنان ما با تمام توان جنگیدند و چند بازیکن ما در رختکن خونین و رنگین بودند. اگر خوب بازی کنیم طرفداران بازهم به ورزشگاه می آیند. این تیم همان تیمی است که ابتدای فصل 80 هزار نفر به ورزشگاه آمدند. این تیم با پشتوانه طرفداران و رسانه ها روزهای خوبی خواهد داشت.

مربی تیم تراکتور در خصوص لغزندگی زمین بازی گفت: زمین اگر کیفیت خود را از دست بدهد کار برای تیمی که می خواهد برنده گردد سخت می گردد. فولاد خیلی شکل تیمی خوبی داشت، بخصوص در زمین خودش عملکرد خوبی نشان داد. فولادی ها ساختار خوبی دارند و ما هم این را می دانستیم و در دو روز گذشته به اندازه 10 روز تمرین کردیم، البته این وظیفه ماست و این یک واقعیت است که بچه ها بیشتر از پتانسیل خودشان در زمین بازی کردن دو خیلی زحمت کشیدند.

الهامی در پاسخ به این پرسش که آیا اُفت بدنی بازیکنان تراکتور به دلیل تمرینات سنگین هفته گذشته است یا کیفیت بد زمین، مطرح نمود: همه موارد در این مورد دخیل است. هم زمین و هم شرایط بدنی، اما از طرفی استرس بازی هم تأثیرگذار بود. بچه های ما می خواستند هر طور شده برنده باشند. امروز به تیمی از روی ضربه ایستگاهی گل زدیم که خودش بیشترین گل زده از این راه را دارد.

وی در خصوص تغییرات در خط هافبک تراکتور گفت: بچه های ما این پتانسیل را دارند که با عملکرد خوبشان نتایج خوبی بگیرند، اما به زمان احتیاج داریم و کوشش می کنیم این زمان را کاهش دهیم. خیلی از تیم ها آرزو می نمایند بازیکنان ما را داشته باشند. همه تیم ها بازیکنان ما را می خواهند، نمی خواهم به عقب بازگردم، اما قطعا کوشش می کنیم تراکتور در روزهای آینده به روزهای خوب خود بازگردد.

مربی تراکتور درباره بازی خوب تیمش در این بازی و اینکه مشکل این تیم چه بوده است؟ گفت: مساعد شدن شرایط روحی و روانی فقط به خاطر من نبود، بزرگان تیم سنگ تمام گذاشتند. مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و سایرین کوشش کردند. امروز مسعود در تیم نبود، اما کنار ما بود و حتی تیم را گرم کرد. از همه بچه ها تشکر می کنم اما از شجاعی بیشتر، او در رختکن بغض نموده بود و واقعاً کاپیتان تیم ملی و تراکتور است. من بچه همین جا (تبریز) هستم و به این موضوع افتخار می کنم. روزی که از تراکتور رفتم ناراحت نشدم، الان هم که آمدم مثل یک سرباز در خدمت تیم هستم. به این فکر نمی کنم که حلّال مسائل تیم بوده ام. آمده بودم به تیم یاری کنم و بچه ها یاری کردند عزت و سربلندی ما بیشتر شد.

شما از بزرگان تیم تشکر کردید اما طرفداران احساس می نمایند بعضی ها در تیم در صندلی خودشان نیستند و بازیکن باید در صندلی خودش قرار داشته باشد، همچنین در بعضی از لحظات بازی احساس می شد تیم بی هدف بازی می نماید. الهامی در واکنش به طرح این سوال ها از سوی خبرنگاری گفت: اگر بازی خوب بوده پس چرا می گویید بی هدف بازی نموده ایم؟ هیچ تیمی به اندازه تراکتور مقابل فولاد موقعیت نداشته است. در خصوص بزرگترها هم من نگفتم فقط آنها تأثیرگذار بودند، من همه بچه ها را گفتم. در دو روز حضور من در تیم نمی گردد کاری کرد و فقط بزرگترها می توانستند این کار ار انجام دهند. در این مدت نمی توانم جواب شما را بدهم. شما لایق بهترین ها هستید، در خصوص قهرمانی تراکتور صحبت کنید. درست است روزهای سختی پشت سر گذاشتیم، اما به شما قول می دهم که تیم روز به روز پیشرفت می نماید. در خصوص کسب جام قول نمی دهم اما قول می دهم هفته بعد فوتبال مان بهتر از این باشد.

وی درباره غیبت مسعود شجاعی در این بازی و اینکه آیا عدم حضور او در تیم تراکتور تأثیرگذار بود یا خیر؟ گفت: من در خصوص این بازی می توانم صحبت کنم. امروز تیمی، دفاع و حمله می کردیم، چون راه دیگری نداشتیم. باید از این برهه عبور می کردیم، تمام کوشش مان این است که تیم خوبی داشته باشیم. شادم که به تیم حریف یک نصفه موقعیت هم ندادیم. امیدوارم این فرایند را ادامه دهیم تا تراکتور به عنوان سمبل طرفداران تبریزی مردم را شاد نمایند. آنهایی که امروز در زمین بودند همه کوشش کردند و آنهایی هم که نبودند قطعا یا مصدوم یا محروم بودند. فقط در خصوص رشید مظاهری داور کمی عجله کرد اما جا دارد از آنها هم تشکر کنم که امروز قضاوت خوبی داشتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "الهامی: چند بازیکن تراکتور در رختکن خونین بودند، تیم خوبی می سازیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الهامی: چند بازیکن تراکتور در رختکن خونین بودند، تیم خوبی می سازیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید