اولین جلسه ستاد تبلیغات فضای مجازی سازمان میراث فرهنگی برگزار گردید

به گزارش وبلاگ آنها، اولین جلسه ستاد تبلیغات فضای مجازی در ارتباط ویدئوکنفرانسی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با مدیران روابط عمومی استان ها برگزار گردید.

اولین جلسه ستاد تبلیغات فضای مجازی سازمان میراث فرهنگی برگزار گردید

به گزارش خبرنگار وبلاگ آنها، علیرضا بای مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این جلسه که امروز یکشنبه 12 خرداد 98 برگزار گردید، گفت: امروز تأثیر فضای مجازی در زندگی مردم بر کسی پوشیده نیست و با توجه به این تأثیرگذاری ما باید بهره لازم را برای پیشبرد اهداف سازمان از این فضا داشته باشیم.

او توضیح داد: استفاده از مزایای فضای مجازی در راستا حفظ و حراست از میراث فرهنگی، رشد و ترویج صنایع دستی و توسعه گردشگری مورد تأکید رئیس سازمان میراث فرهنگی است و به همین دلیل این ستاد ذیل روابط عمومی سازمان تشکیل شده است.

بای ادامه داد: در حال حاضر 80 نفر از 31 استان عضو ستاد تبلیغات فضای مجازی هستند، این افراد در یک دوره سه ماهه آموزش های لازم را برای استفاده صحیح از فضای مجازی به منظور پیشبرد اهداف سازمان و فراوری و توزیع محتوای متناسب با این اهداف خواهند دید.

مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اظهار کرد: در این دوره سه ماهه استادان برجسته در حیطه فضای مجازی به وسیله ویدئوکنفرانس و در گام بعدی جلسات حضوری، مطالب و آموزش های لازم را در اختیار اعضای ستاد قرار می دهند.

او اضافه نمود: آموزش ها در 14 بند طبقه بندی شده است و پس از گذراندن دوره، اعضای ستاد مورد ارزشیابی قرار خواهند گرفت.

بای یادآور شد: امیدواریم تشکیل ستاد تبلیغات فضای مجازی در آینده نزدیک به تشکیل فضای مجازی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منجر گردد و به عنوان یک الگوی پیروز در اختیار سایر سازمان ها و ارگان ها قرار گیرد.

در ادامه این جلسه، آرمین سلیمانی مسئول ستاد فضای مجازی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مطالبی را در خصوص اهمیت آموزش در این حوزه مطرح نمود.

همچنین حسن نجفی سولاری از اساتید برجسته این حوزه موضوعات تخصصی در ارتباط با فضای مجازی را به اعضای ستاد آموزش داد.

منبع: میراث آریا

به "اولین جلسه ستاد تبلیغات فضای مجازی سازمان میراث فرهنگی برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین جلسه ستاد تبلیغات فضای مجازی سازمان میراث فرهنگی برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید