بازتاب انتقال بیرانوند در رسانه های بلژیکی

به گزارش وبلاگ آنها، توافق علیرضا بیرانوند با تیم رویال آنتورپ بلژیک در این کشور اروپایی بازتاب داشت.

بازتاب انتقال بیرانوند در رسانه های بلژیکی

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ آنها، 2 روز قبل به صورت رسمی اعلام شد که گلر 27 ساله تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس با باشگاه بلژیکی برای همکاری به مدت 3 فصل و در ازای 700 هزار دلار به توافق رسیده است.

این خبر در رسانه های بلژیک بازتاب داشت.

سایت فوتبال پریمور نوشت بیرانوند به عنوان گلر تیم ملی ایران با تیم آنتورپ به توافق رسیده است.

این نشریه اضافه کرد: البته او باید ابتدا در تست های پزشکی باشگاه قبول گردد تا قراردادی که 3 ساله است و تبصره یک فصل دیگر را نیز دارد، را امضا کند.

این رسانه رقم انتقال را 630 هزار یورو مطرح کرد و اشاره داشت که آنتورپ و بیرانوند از تابستان آینده همکاری خود را آغاز می نمایند.

این رسانه البته به خوانندگان خود این نکته را بیان کرد که بیرانوند همچنین در فهرست خرید تیم خنک بلژیک نیز بود، اما در نهایت به سود آنتورپ تصمیم گیری کرد.

سایت فوتبال کرانت نیز در گزارشی تحت عنوان آنتورپ با یک دروازه بان جدید به توافق رسید از قرارگرفتن بیرانوند در راه حضور در آنتورپ خبرداد.

این رسانه نیز رقم انتقال دروازه بان کشورمان را 630 هزار یورو مطرح کرد و از وی به عنوان بازیکنی نام آشنا نام برد که در جام جهانی روسیه ضربه پنالتی کریستیانو رونالدو را در بازی با پرتغال مهار کرد.

همین نشریه از بیرانوند به عنوان بازیکنی یاد کرد که در زندگی سختی های زیادی کشیده و برای تامین معاش به عنوان کارگر پمپ بنزین، کارگر کارواش و همینطور پیک موتوری پیتزا و ... کار کرد. او موانع بیشمار در زندگی اش را با کوشش بسیار پشت سرگذاشت و به سطوح بالایی ورزشی رسید.

روزنامه گازته فان آنتورپ، نیز این موضوع خبری را درج کرد. این نشریه نوشت: آنتورپ با بیرانوند به توافق رسید.

این نشریه نیز همه اطلاعات دو رسانه دیگر را درج کرد و رقم این انتقال را 700 هزار دلار معادل 630 هزار یورو بیان کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بازتاب انتقال بیرانوند در رسانه های بلژیکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازتاب انتقال بیرانوند در رسانه های بلژیکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید