تبریز، نصیرزاده: نباید برای تیم های تهرانی از داوران تهرانی استفاده گردد، خطیبی بسیار نجیب، فنی و کم حرف است

به گزارش وبلاگ آنها، مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز، رسول خطیبی را فردی بسیار نجیب، فنی و کم حرف می داند.

تبریز، نصیرزاده: نباید برای تیم های تهرانی از داوران تهرانی استفاده گردد، خطیبی بسیار نجیب، فنی و کم حرف است

به گزارش خبرنگار وبلاگ آنها از تبریز، هوشنگ نصیرزاده پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال ماشین سازی تبریز مقابل پرسپولیس گفت: حساسیت های بازی های حذفی در جهان خیلی زیاد است. با وجود اینکه چند مصدوم داشتیم، چیدمان فنی تیم ما عالی بود و از کادر فنی تیم تشکر می کنم. بحث ما این است که نباید برای تیم های تهرانی، داور تهرانی انتخاب گردد و این شرایط برای تیم های اصفهانی و تبریزی هم صدق می نماید. این توقع بالایی نیست.

وی با بیان اینکه داور مسابقه، شبیه سازی بازیکن پرسپولیس را پنالتی گرفت، توضیح داد: چون تشریفات قبل از زدن پنالتی طولانی بود، بازبینی صحنه و انتقال این موضوع به کادر فنی باعث شد مربیان ما به این تصمیم معترض باشند. داور تا زمانی که بازی دوباره شروع نشده است، می تواند تصمیماتش را برگرداند که ما چون یاری داور ویدئویی نداریم، نمی توانستیم این کار را انجام دهیم. اگر هم داور پنالتی را برگرداند، صلابتش زیر سوال می رود.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی درباره اخراج رسول خطیبی از کنار زمین اعلام نمود: او می خواست برای داور درباره اعلام پنالتی شرح دهد، اما نحوه بغل کردن بازیکن ما باعث شد که داور فکر کند او می خواسته پرخاش کند و سوءتعبیر ایجاد کرد. خطیبی هیچ وقت از ادبیات بد استفاده نمی نماید و عادت به تندی ندارد. همچنین از کمیته انضباطی بابت آرای اخیر تشکر می کنم، چون این احکام برای منظم کردن مسابقات ضروری است. درباره داوری نباید زیاد اظهارنظر کرد. البته این بدین معنی نیست که حرف های افراد معترض به داور همواره غلط است.

نصیرزاده با بیان اینکه داوران نباید در سه مورد مرتکب اشتباه شوند، گفت: اگر داور در پذیرفتن گل، اعلام پنالتی یا اخراج بازیکن اشتباه کند، ممکن است نمره پایینی از کمیته داوران بگیرد. پنالتی پرسپولیس شبیه سازی است و می توانست برای بازیکن حریف یک کارت زرد به دنبال داشته باشد. امیدوارم دیگر در این سطح شاهد چنین اشتباهاتی نباشیم. از سرمربی تیم می خواهم به این نکته توجه کند که داوران همانند سرمربیان، قشر زحمتکشی هستند. خطیبی یک مربی بسیار نجیب، کم حرف و فنی است. امیدوارم داوران کوشش نمایند در خطاهای سرنوشت ساز به گونه ای عمل نمایند که تیمی متضرر نگردد.

وی درباره شرایط توحید غلامی و جدایی این بازیکن از ماشین سازان توضیح داد: از بازیکنان فعلی صحبت کنید. شاید غلامی مورد علاقه شماست، اما ما به موضوعات دیگری که اولویت دارند، می پردازیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تبریز، نصیرزاده: نباید برای تیم های تهرانی از داوران تهرانی استفاده گردد، خطیبی بسیار نجیب، فنی و کم حرف است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبریز، نصیرزاده: نباید برای تیم های تهرانی از داوران تهرانی استفاده گردد، خطیبی بسیار نجیب، فنی و کم حرف است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید