تداوم ابهام درباره حضور داماش در فینال جام حذفی، جلسه با تاج هم تأثیرگذار نبود

مسئولان باشگاه داماش گیلانیان با وجود برگزاری نشستی با مهدی تاج، هنوز تصمیمی درباره حضور تیم شان در فینال جام حذفی نگرفته اند.

تداوم ابهام درباره حضور داماش در فینال جام حذفی، جلسه با تاج هم تأثیرگذار نبود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، باشگاه داماش گیلانیان پس از اتفاقات و حاشیه های دیدار پلی آف لیگ دسته دوم در اعتراض به داوری این دیدار خاطرنشان کرد در فینال جام حذفی شرکت نخواهد کرد. پس از آن، این باشگاه در نامه ای به مهدی تاج خواهان رسیدگی رئیس فدراسیون فوتبال به اتفاقات دیدار با نیروی زمینی شد و به همین دلیل هم قرار شد جلسه ای بین مهدی تاج و مدیران باشگاه داماش برگزار گردد.

بر همین اساس، در چند روز گذشته نشستی بین مدیران باشگاه داماش و مهدی تاج برگزار شده است و در این نشست رئیس فدراسیون فوتبال قول پیگیری اتفاقات دیدار تیم های داماش و نیروی زمینی را به مسئولان باشگاه گیلانی داده است، اما بازهم پس از این جلسه مدیران باشگاه داماش به پاسخ روشنی درباره آینده تیم شان نرسیده اند.

این اتفاقات در حالی رخ داد که تمرینات تیم داماش پس از انتها لیگ دسته دوم به طور کامل تعطیل شده است و بسیاری از بازیکنان این تیم به شهرهای خود بازگشته اند. همین موضوع و عدم دریافت جواب روشن درباره سرنوشت بازی پلی آف لیگ دسته دوم، باعث شده است تردید مسئولان داماش برای حضور در فینال جام حذفی بیشتر گردد. در هر صورت با توجه به اهمیت دیدار فینال جام حذفی باید دید در نهایت چه تصمیمی برای این بازی گرفته خواهد شد.

دیدار فینال جام حذفی فوتبال 12 خردادماه بین تیم داماش گیلانیان و برنده دیدار سپاهان - پرسپولیس برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تداوم ابهام درباره حضور داماش در فینال جام حذفی، جلسه با تاج هم تأثیرگذار نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم ابهام درباره حضور داماش در فینال جام حذفی، جلسه با تاج هم تأثیرگذار نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید