فراوری هدست هوشمند واقعیت افزوده توسط لنوو

به گزارش وبلاگ آنها به نقل از نیواطلس، کارکنان شرکت ها و موسسات مختلف با قراردادن این هدست در برابر چشمان خود می توانند فعالیت های مختلف شغلی را انجام دهند. شرکت سازنده مدعی است هدست یادشده به گونه ای طراحی شده که حتی در صورت استفاده طولانی مدت خستگی ایجاد نمی کند.

فراوری هدست هوشمند واقعیت افزوده توسط لنوو

این هدست مجهز به سیستم عامل اندروید 380 گرم وزن دارد و در آن از پردازنده اسنپ دراگون 845 شرکت کوالکوم استفاده شده است. ابعاد مناسب این هدست قرار دادن آن در جیب را هم به راحتی ممکن می نماید.

ارائه خدمات گرافیکی سه بعدی و نمایش متن به صورت سیال در برابر چشمان کاربر، ارائه دستورالعمل ها و هشدارهای آنی و اطلاعات اضافی در خصوص محیط اطراف از جمله کارکردهای این هدست واقعیت افزوده است. نسبت تصویری 16 به 9 و میدان دید 40 درجه هم از جمله قابلیت های نمایشگر این هدست است. همچنین دقت تصاویر این هدست به ازای هر چشم 1080 پیکسل است.

لنوو برای این هدست پلاتفورم خاصی در نظر گرفته که امکان طراحی نرم افزارهای مختلف برای آن یا به روزرسانی نرم افزارهای موجود وجود دارد. این نرم افزارها راهنمایی خدمات واقعیت افزوده هدست مذکور را با حرکات دست، سر یا چشم و همین طور به وسیله فرامین صوتی ممکن می نمایند. این هدست با یک بار شارژ باتری برای چهار ساعت قابل استفاده است و ماه آینده به بازار می آید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فراوری هدست هوشمند واقعیت افزوده توسط لنوو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری هدست هوشمند واقعیت افزوده توسط لنوو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید