حمایت تمام قد پوتین از ترامپ پس از رسوایی تماس تلفنی اش

به گزارش وبلاگ آنها، ولادیمیر پوتین ایرادی در انتشار متن گفت وگوهای تلفنی با دونالد ترامپ نمی بیند.او همچنین اتهام مداخله مسکو در انتخابات ریاست جمهوری امریکا را مضحک برشمرد.

حمایت تمام قد پوتین از ترامپ پس از رسوایی تماس تلفنی اش

به گزارش خبرگزاری رویترز، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه امروز گفت، مسئله ای با انتشار متن گفت وگوهای تلفنی او و دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا ندارد.

او اظهار کرد که هنگام صحبت کردن، احتمال انتشار یافتن جملاتش را همیشه مد نظر می گیرد.

پوتین درباره تماس تلفنی که دموکرات ها را واداشته اقدامات برای استیضاح ترامپ را آغاز کنند در دفاع از ترامپ گفت: هیچ چیز بدی در تماس تلفنی ترامپ و رئیس جمهوری اوکراین نمی بینم.

رئیس جمهوری روسیه گفت: کنندگان آمریکا به دنبال دلیلی برای حمله به دونالد ترامپ هستند و تلاش می کنند از سخنان مخالف روسیه در بازی هایشان سوءاستفاده کنند.

پوتین افزود: آنچه در آمریکا اتفاق می افتد را می بینیم آنها از هر دلیلی برای حمله به ترامپ استفاده می کنند.

وی ادامه داد: در حال حاضر (دلیل) اوکراین است و هر آنچه به آن مربوط است از جنبه روابط با اوکراین و ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهوری این کشور اما گناه ما چیست؟ این را بار دیگر تاکید می کنم از همان ابتدا ما مورد هدف نبودیم آنها به دنبال بهانه ای برای حمله مجدد به رئیس جمهوری منتخب هستند.

پوتین همچنین اعلام کرد: ما هیچ ارتباط نزدیکی نداشتیم و الان نیز نداریم، ما تنها، اقدامات مثبتی داریم و به نظر من روابط ما تا حدی باثبات و مورد اعتماد است اما نزدیکی در دیدگاه های من و ترامپ هیچ تاثیری بر مناقشات سیاسی داخلی آمریکا نداشت.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا اشتباهاتی در روابط روسیه و آمریکا و جود دارد، یانه تاکید کرد: ما حتی یک گام نابودکننده در قبال آمریکا برنداشته ایم.

به گفته رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس کنندگان آمریکا، کنگره مصمم است تا به متن مکالمات ترامپ با پوتین و دیگر رهبران جهان، دسترسی داشته باشد.

رئیس جمهوری روسیه گفته است اتهام مداخله این کشور در انتخابات سال بعد آمریکا، مضحک بوده و هیچ مدرکی از مداخله مسکو در انتخابات اخیر آمریکا ارائه نشده است.

او طی سخنان امروزش گفت، روسیه آماده کار با هر رئیس جمهوری منتخب در آمریکا است و کارهای بهتری از مداخله در انتخابات آمریکا برای انجام دادن دارد.

آژانس های اطلاعاتی آمریکا، روسیه را به مداخله در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا و سوق دادن آرا به نفع دونالد ترامپ متهم کرده اند. مسکو هرگونه مداخله را انکار کرده است.

پوتین همچنین تاکید کرد: حمله به تاسیسات نفتی شرکت آرامکو را محکوم می کنیم اما بدون دلیل هم ایران را متهم نمی کنیم.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "حمایت تمام قد پوتین از ترامپ پس از رسوایی تماس تلفنی اش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت تمام قد پوتین از ترامپ پس از رسوایی تماس تلفنی اش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید