فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم به خدمت سربازی در مهر ماه 98

به گزارش وبلاگ آنها، سازمان وظیفه عمومی ناجا مشمولان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم، دیپلم و زیردیپلم را در مهر ماه سال 98 به خدمت سربازی فراخواند.

فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم به خدمت سربازی در مهر ماه 98

به گزارش ، سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای اظهار داشت: کلیه مشمولان فارغ التحصیل مقاطع کاردانی، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ 98/7/19 دریافت نموده اند، باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام نمایند.

در این اطلاعیه آمده است؛ مشمولان ساکن تهران بزرگ باید ساعت 6 صبح روز شنبه مورخ بیستم مهر ماه 1398 و مشمولان ساکن سایر استان ها نیز ساعت 7 صبح تاریخ ذکر شده، در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیرو های مسلح اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

تغییر زمان اعزام به خدمت مشمولان سربازی از 19 به 20 شهریور ماه

لازم به ذکر است؛ عدم حضور به موقع در زمان و محل های معین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت.

شایان ذکر است، متقاضیان در صورت احتیاج به اطلاعات بیشتر می توانند به وسیله پایگاه اطلاع رسانی سازمان، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا کانال سازمان در پیغام رسان سروش از آخرین اخبار آگاه شوند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم به خدمت سربازی در مهر ماه 98" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم به خدمت سربازی در مهر ماه 98"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید