قیمت بلیط قطار اربعین گران نمی شود، شلمچه، کرمانشاه و همدان مقاصد نهایی

به گزارش وبلاگ آنها، معاون مسافری شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت که مذاکرات لازم برای هماهنگ کردن دستگاه های متولی مختلف در راستای فراهم سازی بستر لازم برای سفر زائران اربعین اجرا شده و در این راستا نه تنها قیمت بلیط قطار افزایش نخواهد یافت بلکه با گران فروشان احتمالی برخود قاطع خواهیم کرد.

قیمت بلیط قطار اربعین گران نمی شود، شلمچه، کرمانشاه و همدان مقاصد نهایی

میر حسن موسوی در گفت وگو با وبلاگ آنها، اظهارکرد: طی هفته ها و روزهای گذشته مذاکرات و جلسات متعددی با زیرمجموعه های مختلف راه آهن برای هماهنگ کردن همه در راستای قطار اربعین کرده ایم تا همه بتوانیم به خوبی در خدمت زائران حسینی در این روز باشیم. مذاکرات هنوز به مرحله نهایی نرسیده و قطعی نشده است اما بر اساس جلسات برگزار شده قیمت بلیت قطار افزایشی برای اربعین نخواهد داشت.

وی افزود: شرکت های ریلی نمی توانند قیمت بلیت خود برای سفرهای اربعین را افزایش دهند و اگر در این زمینه آژانس مسافرتی مرتکب تخلف شد مردم شرکت راه اهن را در جریان قرار دهند تا با متخلف یا متخلفان برخورد جدی کنیم.

معاون مسافری شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران اعلام نمود: مقرر شده تا مسافران را به مرزهای عراق برسانیم و نهایتا از طریق اتوبوس آن ها را به عراق ببریم د راین راستا شلمچه، کرمانشاه و همدان به عنوان مقاصد اصلی مشخص شده اند.

موسوی اظهار کرد: هنوز جزئیات برنامه های مخصوص اربعین از نظر تعداد و نوع واگن و دیگر مسائل مشخص نشده و به محض اینکه همه این مسائل نهایی شود، آن را به اطلاع مردم می رسانیم.

به گزارش وبلاگ آنها، پیش از این نیز سعید رسولی - معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران - درباره برنامه این شرکت در راستای جابه جایی مسافران و زائران کربلا به وبلاگ آنها گفته بود: آمادگی کاملی برای راه اندازی قطار تهران-کربلا و قم-کربلا که سال های قبل هم آن را تجربه کرده بودیم، داریم و در راستای خدمت رسانی به زائران خارجی هم با مقامات پاکستانی مذاکراتی داشتیم و اعلام آمادگی کردیم تا بتوانیم زمینه سفر ریلی زائران این کشور را به عتبات عالیات در ایام اربعین فراهم کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "قیمت بلیط قطار اربعین گران نمی شود، شلمچه، کرمانشاه و همدان مقاصد نهایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت بلیط قطار اربعین گران نمی شود، شلمچه، کرمانشاه و همدان مقاصد نهایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید