ماسیمیلیانو آلگری: رونالدو برای آقای گلی انگیزه زیادی دارد، اگر انگیزه ای برای ماندن نداشتم، کناره گیری می کردم

ماسیمیلیانو آلگری تیمش را آماده بازی در دربی تورین نموده است.

ماسیمیلیانو آلگری: رونالدو برای آقای گلی انگیزه زیادی دارد، اگر انگیزه ای برای ماندن نداشتم، کناره گیری می کردم

به گزارش خبرنگاران، ماسیمیلیانو آلگری در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل تورینو در دربی هفته سی و پنجم رقابت های سری A از آمادگی قهرمان زودهنگام این فصل اطلاع داد.

او در این باره گفت: دربی بزرگی در پیش خواهد بود. تورینو به دنبال رسیدن به لیگ قهرمانان اروپاست و باید بتوانیم عملکردی مانند نیمه دوم دیدار مقابل اینتر داشته باشیم. تیم خوب تمرین نموده و مایلم عملکرد خوبی داشته باشیم. تورینو تیمی منسجم و فیزیکی است. باید از نظر فنی فزونی خودمان را در زمین نشان بدهیم.

الگری درباره ترکیب تیمش گفت: روگانی ما را همراهی نمی کند. او برای دیدار مقابل اینتر هم صد درصد آماده نبود، با این وجود، کاسرس برگشته و بارتزالی هم وضعیت خوبی دارد. ما با چهار دفاع بازی می کنیم و بونوچی و کیلینی در ترکیب خواهند بود. پینسولیو این فصل قطعاً یک بازی خواهد داشت چون شایستگی اش را دارد. رونالدو هم به میدان می رود، چون انگیزه زیادی برای آقای گلی دارد.

سرمربی یوونتوس خاطر نشان کرد: یک برنامه ریزی واضح برای آینده خواهیم داشت. یوونتوس در هر فصل باید تیمی رقابتی باشد و بتواند هم برای اسکودتو و هم برای فتح لیگ قهرمانان اروپا بجنگد. احساس می کنم انگیزه لازم برای ادامه حضور در یوونتوس را دارم. اگر نداشتم همین حالا استعفا می دادم!

وی همچنین در خصوص آینده دیبالا در یوونتوس گفت: ماندن دیبالا در یوونتوس قطعی نیست و امکان فروش او وجود دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ماسیمیلیانو آلگری: رونالدو برای آقای گلی انگیزه زیادی دارد، اگر انگیزه ای برای ماندن نداشتم، کناره گیری می کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماسیمیلیانو آلگری: رونالدو برای آقای گلی انگیزه زیادی دارد، اگر انگیزه ای برای ماندن نداشتم، کناره گیری می کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید