نصیرزاده: علاقه مند به ماندن خطیبی در ماشین سازی بودیم، سرمربی جدید فردا معین می گردد

به گزارش وبلاگ آنها، مدیرعامل باشگاه ماشین سازی با بیان اینکه برای جانشینی رسول خطیبی با هیچ گزینه ای صحبت نکرده ایم، گفت: سرمربی جدید تیم فردا معین می گردد.

نصیرزاده: علاقه مند به ماندن خطیبی در ماشین سازی بودیم، سرمربی جدید فردا معین می گردد

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ آنها، رسول خطیبی سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی امروز قراردادش را با این باشگاه فسخ کرد.

هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه ماشین سازی در گفت وگو با وبلاگ آنها در این خصوص گفت: موافق ماندن خطیبی و علاقه مند بودیم که او کارش را در ماشین سازی ادامه دهد، ولی قراردادش را فسخ کرد و امروز در هیئت فوتبال استان به ثبت رسید.

وی ادامه داد: خطیبی زحمات زیادی برای ماشین سازی کشید، تیم خوب و جوانی ساخت و نتایج خیلی خوبی گرفت. در مقایسه با سال های گذشته ماشین سازی رتبه خوبی در جدول رده بندی نیم فصل دارد.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی گفت: امیدواریم در نیم فصل دوم در غیاب خطیبی هم نتایج خوب مان را تکرار کنیم. روزهای خوبی با خطیبی داشتیم و برای او آرزوی موفقیت می کنم. به طور قطع ماشین سازی خانه خطیبی است و او می تواند هر وقت که شرایط فراهم بود، به خانه اش برگردد.

نصیر زاده در پاسخ به این سوال که جانشین خطیبی چه کسی خواهد بود و آیا مذاکره ای با نادر دست نشان داشته اند؟ گفت: برای جانشینی خطیبی با هیچ گزینه ای صحبت نکردیم و نادر دست نشان هم جزو گزینه های ما است. فردا (آدینه) شرایط سرمربی آینده ماشین سازی تعیین خواهد شد.

وی گفت: پنجره جابجایی ما بسته است و به طور قطع نمی توانیم بازیکنی از جمع مان جدا کنیم یا بازیکن جدیدی به خدمت بگیریم و با همین بازیکنان ادامه می دهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نصیرزاده: علاقه مند به ماندن خطیبی در ماشین سازی بودیم، سرمربی جدید فردا معین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصیرزاده: علاقه مند به ماندن خطیبی در ماشین سازی بودیم، سرمربی جدید فردا معین می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید