سیاست خبرنگاران در انتخابات، تخریب نکردن شخصیت هاست

به گزارش وبلاگ آنها، مدیر عامل خبرنگاران گفت: سیاست خبرنگاران در آستانه انتخابات، عدم تخریب شخصیت ها، عدم جانبداری از کاندیدای خاص در انتخابات مجلس است.

سیاست خبرنگاران در انتخابات، تخریب نکردن شخصیت هاست

به گزارش وبلاگ آنها، علی متقیان، امروز 29 تیر، در جمع جهادگران خراسان جنوبی اظهار کرد: خراسان جنوبی پتانسیل های بسیاری در زمینه گردشگری و گیاهان دارویی دارد.

وی اضافه کرد: وبلاگ آنها باید برای افزایش کیفیت خبرها به ظرفیت های استان بیش از پیش پرداخته و در این راستا از دانش اساتید دانشگاهی بهره ببرد تا مسایل با دیدی علمی نگریسته گردد.

مدیرعامل وبلاگ آنها بیان نمود: باید گزارش هایی از مسائل استان در وبلاگ آنها منتشر و راهکار هایی برای این مسائل با دیدی علمی ارائه کند.

متقیان با اشاره به نزدیک بودن انتخابات مجلس، توضیح داد: سیاست وبلاگ آنها در آستانه انتخابات، عدم تخریب شخصیت ها، عدم جانبداری از کاندیدای خاص در انتخابات مجلس است.

وی یادآور شد: وظیفه وبلاگ آنها در ایام انتخابات، تشویق مردم برای حضور حداکثری در انتخابات است.

جلال الدین صادقی، رئیس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی نیز در این جلسه اظهار کرد: وبلاگ آنها رسانه توانمند و مورد اعتماد مسئولان است که این امر حاصل اقدامات مدیریتی تخصصی است.

وی با اشاره به اینکه وبلاگ آنها نیروهای توانمندی دارد، اضافه کرد: اگر یک مجموعه نیروهای توانمند نداشته باشد، به موفقیت نمی رسد.

رئیس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی توضیح داد: خبرگزاری وبلاگ آنها توان ویژه ای است که در اختیار جهاددانشگاهی قرار گرفته و تمام بخش های این نهاد باید از آن بهره ببرند.

صادقی با بیان اینکه فعالیت های وبلاگ آنها قابلیت درآمدزایی دارد، اعلام کرد: ضروری است خبرگزاری وبلاگ آنها چارت تشکیلاتی معین داشته باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سیاست خبرنگاران در انتخابات، تخریب نکردن شخصیت هاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیاست خبرنگاران در انتخابات، تخریب نکردن شخصیت هاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید