معروف: هرگز به بازیکنان جوان توصیه نمی کنم که مثل من باشند

به گزارش وبلاگ آنها، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: هیچ گاه نمی خواهم شبیه بازیکن دیگری باشم و هرگز به بازیکنان جوان توصیه نمی کنم که مثل من باشند.

معروف: هرگز به بازیکنان جوان توصیه نمی کنم که مثل من باشند

به گزارش وبلاگ آنها، سعید معروف، کاپیتان و پاسور تیم ملی والیبال ایران، یکی از عوامل صعود ایران با رکورد 12 پیروزی و 3 شکست به مرحله نهایی لیگ ملت ها بود. او همچنین عنوان بهترین پاسور مرحله گروهی لیگ ملت ها را نیز به خود اختصاص داد.

سایت فدراسیون جهانی والیبال در خصوص او نوشت: معروف، تیم ملی ایران را با بازیسازی درخشان خود برای نخستین بار به مرحله نهایی لیگ ملت ها رساند. مهارت او هر بیننده ای را شگفت زده می نماید و تماشاگران منتظر حرکت جادویی بعدی او هستند.

سعید معروف در خصوص مهارت خود در پاس دادن گفت: برای من پاسی کامل است که اسپکرها با آن راحت باشند. بنابراین، اسپکرهای تیم در لحظه پاس دادن، مهم ترین عنصر هستند. شما باید هر بازیکن را به خوبی بشناسید و بهترین پاس را به او بدهید.

او ادامه داد: بعد از سال های زیادی که به عنوان پاسور در حال بازی کردن هستم، لازم نیست که برای پاس دادن به بازیکنان نگاه کنم. من آنها و گام هایشان را حس می کنم و با حسم به آنها پاس می دهم.

کاپیتان تیم ملی والیبال گفت: به عنوان یک بازیکن، معتقدم که هر بازیکنی در هر ورزشی، شخصیت خاص خودش را دارد. هیچ گاه نمی خواهم شبیه بازیکن دیگری باشم و هرگز به بازیکنان جوان توصیه نمی کنم که مثل من باشند. هر بازیکن، شخصیت و روش خودش را دارد و بهتر است شبیه خودش باشد. من هم همواره سعی نموده ام، شبیه خودم باشم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "معروف: هرگز به بازیکنان جوان توصیه نمی کنم که مثل من باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معروف: هرگز به بازیکنان جوان توصیه نمی کنم که مثل من باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید