والورده: امیدوارم ال کلاسیکو تا قبل از انتها فصل انجام گردد!، به تفاهم رسیدن بر سر یک تاریخ کار سختی نیست

به گزارش وبلاگ آنها، ارنستو والورده پس از فزونی تیمش در خانه ایبار اظهارات جالبی درباره ال کلاسیکوی به تعویق افتاده به زبان آورد.

والورده: امیدوارم ال کلاسیکو تا قبل از انتها فصل انجام گردد!، به تفاهم رسیدن بر سر یک تاریخ کار سختی نیست

به گزارش وبلاگ آنها، ارنستو والورده پس از رجحان 3 بر صفر تیمش در خانه ایبار در هفته جاری رقابت های لالیگا از نتیجه ابراز رضایت کرد و با طعنه درباره به تعویق افتادن ال کلاسیکو سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در ابتدا گفت: بازی در زمین ایبار سخت است. زمانی کاپاروش گفت بازی کردن در نوکمپ مثل رفتن به دندانپزشکی است و بازی در استادیوم ایپوروا هم تست سختی است. اینجا شما را تحت فشار قرار می دهند. باید بسیار مراقب و هوشمندانه روی ارسال های آنها دفاع کنید. احتیاج است توپ را خیلی زود از منطقه خطر و از زیر فشارشان خارج کنید. در این زمین هر تیمی رنج می کشد و ما هم کار آسانی نداشتیم. هدف در بازی همواره ضربه زدن به حریف است و ما توانستیم با شکستن خط پرس ایبار و ایجاد موقعیت گلزنی، آنها را در سبک بازی شان مردد و نامطمئن کنیم.

وی در ادامه اضافه نمود: اومتیتی مدت ها از میادین دور بود، اما بازی امروز فرق داشت و او هم عالی کار کرد. از سبک بازی ایبار شناخت داشتم و می دانستم اومتیتی روی توپ های بلند و دفع توپ بسیار خوب کار می نماید. به تجربه او احتیاج داشتیم و به هدف مان هم رسیدیم. احتیاج به مدافعانی خونسرد داشتیم.

والورده درباره هافبک هلندی تیمش نیز گفت: نمی دانم همین حالا هم بهترین فرم دی یونگ را دیده ایم یا نه، اما واضح است که او آغاز فوق العاده ای داشته است. فرنکی در تمام طول بازی به تیم چیزهای مفیدی اضافه می نماید و در حمله و دفاع مهره ای کلیدی است. تشویق شدنش از سوی طرفداران ایبار این ادعا را ثابت می نماید.

سرمربی بارسا همچنین توضیح داد: مثلث خط حمله ما با گذشت زمان بهتر می گردد. آنها باید چند بازی کنار هم باشند تا درک متقابل پدید بیاید. بازیکنان بزرگ بالاخره راهی برای بازی کنار همدیگر پیدا خواهند کرد و بقیه مسائل صرفاً جزئیاتی است که با گذشت زمان حل و فصل می گردد. هر سه بازیکن مشارکت بسیار خوبی داشتند و عالی بودند. پاداش شان را هم گرفتند. بازیکنان جدید سعی در هماهنگی با دیگر بازیکنان و پیدا کردن صندلی شان دارند.

وی درباره ال کلاسیکوی به تعویق افتاده با طعنه گفت: امیدوارم و انتظار دارم پیش از انتها دور رفت لالیگا این بازی انجام گردد یا حداقل قبل از انتها فصل! به تفاهم نرسیدن در مسائل سیاسی، مد روز است، اما امیدوارم این بار مستثنی باشد. اگر بازی در تاریخ قبلی هم برگزار می شد، مشکل چندانی به وجود نمی آمد. توافق بر سر یک تاریخ، زیاد مشکل نیست!

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "والورده: امیدوارم ال کلاسیکو تا قبل از انتها فصل انجام گردد!، به تفاهم رسیدن بر سر یک تاریخ کار سختی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والورده: امیدوارم ال کلاسیکو تا قبل از انتها فصل انجام گردد!، به تفاهم رسیدن بر سر یک تاریخ کار سختی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید