اخبار اقتصادی

چگونه از وسایل چرمی خود نگه داری کنیم؟

در این مطلب با روش های نگهداری و تمیز کردن محصولات چرمی آشنا خواهید شد.

23 اسفند 1397

کاویانی در گفت و گو با خبرنگاران: توزیع بذر عقیم پنبه، صحت ندارد

یک مقام مسئول گفت: بذور پنبه تحت نظر موسسه تحقیقات پنبه و ثبت گواهی بذر توزیع می گردد، بنابراین توزیع بذر عقیم پنبه، صحت ندارد.

20 اسفند 1397

درخواست پارلمان یمن از شورای امنیت برای لغو تحریم ها علیه پسر صالح

پارلمان یمن از شورای امنیت خواست تحریم های اعمال شده علیه مردم این کشور از جمله احمد صالح، پسر بزرگ علی عبدالله صالح، رئیس جمهور پیشین این کشور را لغو کند.

7 اسفند 1397

با تامین اعتبار در سفر مونسان کاوش معبد لائودیسه نهاوند به زودی شروع می گردد

در سفر معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به شهرستان نهاوند اعتباری بالغ بر 20میلیارد ریال برای کاوش معبد لائودیسه و اجرای پایلوت اکوکمپ در سراب گیان اختصاص یافت.

24 بهمن 1397

سرپرست معاونت گردشگری در برنامه پیشران شبکه 4 تأکید کرد حمایت از سرمایه گذاری در بخش گردشگری با تسهیلات ارزان قیمت

سرپرست گردشگری و معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بر حمایت از سرمایه گذاران در حوزه زیر ساخت های گردشگری با ارائه تسهیلات ارزان قیمت تاکید نمود.

15 بهمن 1397

اتحادیه اروپا یاری های مالی خود به ترکیه را لغو می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از آسوشیتدپرس، نمایندگان پارلمان اتحادیه اروپا اعلام کردند که 70 میلیون یورو (82.4 میلیون دلار) یاری مالی این اتحادیه را که با هدف یاری به ترکیه برای عضویت در اتحادیه اروپا در نظر گرفته گردیده بود، لغو می نمایند.

5 بهمن 1397

بازسازی 70درصد اماکن ورزشی دانشگاه سیستان، افتتاح سلف جدید

غلامرضا زمانیان در مصاحبه با خبرنگاران گفت: با حمایت های وزارت علوم و صندوق رفاه دانشجویان 70 درصد اماکن ورزشی این دانشگاه بازسازی و تجهیز گردیده است.

25 دی 1397

بیماری های ناشی از مصرف گوشت های فرآوری گردیده، خواص آناناس

به گزارش خبرنگاران، مهم ترین اخبار منتشرشده در حوزه بهداشت، درمان و تغذیه در سطح دنیا به توضیح زیر بوده اند:

23 دی 1397

آخرین وضعیت حصارکشی دانشگاه شهیدبهشتی، برطرف مشکل ترافیک دانشگاه

حسن صدوق در مصاحبه با خبرنگاران گفت: بخشی از دانشگاه شهیدبهشتی حصار ندارد و به دلیل اینکه زمین های این بخش شیب دارد برای افزایش مسائل امنیتی قرار است با همکاری شهرداری و استانداری این زمین ها حصار کشی گردد.

9 دی 1397

ترامپ گروه های خارجی مداخله گر در انتخابات آمریکا را تحریم می نماید

رییس جمهوری آمریکا امروز (چهارشنبه) دستور اجرایی را امضا می نماید که طبق آن هر کمپانی یا فرد خارجی که در انتخابات آمریکا مداخله می نماید مشمول تحریم می گردد.

2 دی 1397

حرف فدراسیون درباره بازی های دوستانه امروز مستند شد!

شاید کمی عجیب باشد اما گفته می گردد تاریخ پیشنهادی یک شرکت خارجی برای دو بازی دوستانه تیم ملی که تناقض درباره اش وجود داشت امروز مطابق با حرف مسوولان فدراسیون گردیده!

12 آذر 1397

نعمتی: ارجاع سوال از رییس جمهور به قوه قضاییه منتفی شد

سخنگوی هیات رییسه مجلس با اشاره به جلسه صبح امروز هیات رییسه گفت که ارجاع سوال از رییس جمهور به قوه قضاییه منتفی شد.

29 آبان 1397

ریزش نرخ یورو به زیر 9 هزار تومان در سامانه نیما

به گزارش خبرنگاران، از ابتدای اجرای بسته جدید ارزی در تاریخ 16 مردادماه تا کنون حدود 680 میلیون یورو از ارز حاصل از صادرات غیرنفتی توسط سامانه نیما جذب و از این مقدار بیش از 480 میلیون یورو جهت تامین ارز واردات کالا و خدمات به کشور، فروخته گردیده است.

1 آبان 1397

تفاهم نامه همکاری میان سازمان میراث فرهنگی و بانک گردشگری امضا شد

سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و بانک گردشگری در حاشیه سی امین نمایشگاه ملی صنایع دستی، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

29 مهر 1397

نگاهی به دخل و خرج خانوار همدانی

خوشحالی اولیه زمان واریز حقوق و اعتماد به نفس ناشی از آن شاید قابل وصف نباشد اما خیلی طولانی نیست. هر چند طول مدتش برای هر خانواری متفاوت است، بازه عمر این خوشحالی از یک روز آغاز می گردد و گاه و به ندرت تا انتهای ماه ادامه دارد.

17 شهریور 1397

600میلیارد ریال تسهیلات در سال 96 به تأسیسات گردشگری گلستان پرداخت گشت

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان گفت: در سال 1396 مبلغ 600میلیارد ریال در حوزه سرمایه گذاری تاسیسات گردشگری پرداخت گردید.

4 شهریور 1397

فروش عرصه مسکن مهر با تخفیف ویژه به مالکان

به گزارش خبرنگاران، سعید غفوری در نشست خبری تشریح برنامه های شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: هیئت دولت با تخصیص 63 میلیارد تومان برای تکمیل مسکن مهر واحدهای سراسر کشور و نیز تخصیص دو مرحله منابع 50 میلیارد تومانی به تکمیل مسکن مهر شهر جدید پردیس از محل اوراق...

3 شهریور 1397

کارآفرینی نیازمند مهارت و نگاه راهبردی است

به گزارش خبرنگاران، موحد امان اللهی شامگاه یکشنبه در نشست شورای مهارت شهرستان قروه گفت: امروزه طرح های اشتغالزایی باید همراه با مطالعه و براساس مهارت لازم سنجیده گردد و یک نگاه راهبردی و استراتژیک برای ایجاد کارآفرینی داشت.

1 شهریور 1397